Og�oszenia Pszczyna Og�oszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 12 lutego 2020
  • wyświetleń: 628

Magic Show Bartosza Lewandowskiego z Mam Talent

Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza 14 marca na pokaz magii i iluzji finalisty programu Mam Talent - Bartosza Lewandowskiego. Program przeznaczony dla całej rodziny!

Kup bilet

Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent". Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami - to jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju.

Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Hipnoza, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce, przenikanie przez wentylator śmierci, z którym iluzjonista wystąpił podczas finałowego odcinka popularnego programu oraz wiele innych magicznych urozmaiceń.Pokaz odbędzie się w sobotę, 14 marca o 18.00. Bilety w cenie 35 zł do nabycia na stronie www.kupbilecik.pl lub w Pszczyńskim Centrum Kultury.

Kup bilet

Magic show

ar / pless.pl, źródło: PCKul

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.