Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 17 lutego 2020
  • 5 marca 2020
  • wyświetleń: 4044

Odwołane: Spektakl "Kawaler z odzysku" w PCKul

Spektakl pt. "Kawaler z odzysku" w wykonaniu Teatru Amatorskiego z Suszca w Pszczyńskim Centrum Kultury 26 marca o godzinie 18.00 został odwołany zgodnie z zarządzeniami w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem.

20 lat temu suszecki Amatorski Zespół Teatralny zadebiutował na deskach Gminnego Ośrodka Kultury sztuką autorstwa Stanisława Ligonia "Wesele na Górnym Śląsku". Teraz aktorzy występują w spektaklu "Kawaler z odzysku", nawiązującym tematycznie do teatralnego debiutu Zespołu. Sztuka porusza tematy weselne we współczesnej aranżacji. Spotkamy dobrze znane odbiorcom postacie, w których każdy może odnaleźć cząstkę siebie. "Kawaler z odzysku" to pełna humoru opowieść o dzisiejszych relacjach międzyludzkich.

Spektakl autorstwa ojca i córki - Moniki Panfil i Bogusława Musiolika. Jego premiera odbyła się w dniu 11 listopada 2019 roku z okazji jubileuszu 20-lecia działalności grupy.

Numerowane bilety w cenie 15 zł/zł do nabycia bez ograniczeń w siedzibie zarządu PSEiR przy ulicy 3-maja 11 w Pszczynie, w poniedziałek i czwartek w godzinach 9.00 do 12.00.

ar / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.