pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 9 marca 2020
  • wyświetleń: 2379

Projekt edukacyjny "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki"

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej we Frydku zakończyli realizację II modułu ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki".

Uczniowie SP we Frydku uczestniczą w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" · fot. SP Frydek


Uczniowie wspólnie z rodzicami przeczytali książkę "Cukierku, ty łobuzie!" W. Cichonia. Następnie omówili wspólnie z wychowawczyniami lekturę, uzupełnili lekturniki oraz wykonali piękne portrety kotów wykorzystując stare gazety i skrawki materiałów.

Zorganizowany został również klasowy konkurs pięknego czytania, podczas którego uczniowie zaprezentowali się wspaniale i każdy otrzymał dyplom. Dodatkowo dzieci na chwilę stały się poetami i napisały wiersze o swoich pupilach. Pierwszoklasistom tak spodobała się lektura, że postanowili zachęcić innych uczniów naszej szkoły do przeczytania jej, wykonując piękne plakaty.

źródło: Szkoła Podstawowa we Frydku

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.