Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 2 czerwca 2020
  • wyświetleń: 13311

Pracownica Starostwa z koronawirusem. Wdrożono środki ostrożności

Wczoraj wieczorem od naszego czytelnika otrzymaliśmy wiadomość o stwierdzeniu koronawirusa u jednej z pracownic Starostwa Powiatowego w Pszczynie. Zwróciliśmy się do rzecznika tej instytucji z prośbą o informacje na temat podjętych w związku z tą sytuacją działań.

starostwo
Pracownica starostwa z koronawirusem. Wdrożono środki ostrożności · fot. Powiat


- Wczoraj po południu otrzymaliśmy informację, że u jednej z pracownic starostwa stwierdzono dodatni wynik testu w kierunku koronawirusa. Pracownica od tygodnia (od wtorku, 26 maja) nie przychodziła do pracy do budynku starostwa. Obecnie pozostaje w izolacji domowej i czuje się dobrze. Wszystkie niezbędne działania zostały natychmiast wdrożone. Osoby z bezpośredniego kontaktu zostały poddane odpowiednim procedurom sanitarno-epidemiologicznym - poinformowała nas Marcela Grzywacz, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

Warto dodać, że organizacja pracy urzędu, stosowana od początku epidemii, ma na celu eliminowanie zagrożenia zarówno wśród klientów, jak i pracowników. - Wszystkie sprawy załatwiane są bez bezpośredniej obsługi klientów. Każdego dnia powierzchnie są dokładnie dezynfekowane, a dodatkowo w każdy wtorek odbywa się ozonowanie. Pracownicy mogą pracować w sposób zdalny - nie muszą wykonywać swoich obowiązków bezpośrednio w budynku. Stosujemy się do wszystkich zaleceń Sanepidu - dodaje rzecznik.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.