pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 31 marca 2020
  • wyświetleń: 1395

Nowoczesne trendy w mieszkaniach - podłogi

Materiał partnera:

Czasy, w których w praktycznie co drugim mieszkaniu znaleźć można było identyczny parkiet bezpowrotnie minęły. Myli się ten, kto uważa, że podłoga nie jest elementem mieszkania, który może być wyjątkowy, piękny i jednocześnie trwały, dający nam komfort mieszkania na bardzo długie lata. Podłogi są ważnym elementem stylu mieszkania, ale również zauważalnie wpływają na komfort użytkowania danej przestrzeni. Posiadają również pewne właściwości izolacyjne, a samo przebywanie w pobliżu drewna wpływa na nas zwykle kojąco.

Nowoczesne trendy w mieszkaniach - podłogi


Nowoczesne podłogi - jakie rozwiązania wybieramy?Wybór na rynku jest olbrzymi, ale nadal parkiety drewniane cieszą się olbrzymi zainteresowaniem. Nowoczesne parkiety są często wykonywane nie tylko jednak z lokalnych odmian drewna, ale również z odmian egzotycznych, importowanych. Również sposób ułożenia mozaiki parkietowej często przypomina prawdziwe dzieło sztuki i parkiet może być stworzony również wedle indywidualnych preferencji. Nowoczesne

Podłogi z litego drewna - styl i elegancja w Twoim domuNowoczesne podłogi w niczym często nie przypominają tego co jeszcze dwie dekady temu królowało w naszych domach. Podłogi z drewna litego to wykorzystanie piękna natury i otoczenie się nią w swoim własnym domu. To zdecydowanie wyższa cena od tradycyjnego parkietu, ale również szansa na uzyskanie stylu, który będzie niepowtarzalny. Zwykle w przypadku takiej podłogi wybieramy deski podłogowe z litego drewna. Królują jesion i dąb, ale w ofertach nie brakuje dzisiaj również drewna egzotycznego. Takie nowoczesne podłogi z pewnością nadadzą wyjątkowości każdemu pomieszczeniu.

Podłogi z litego drewna cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko z uwagi na swoją niewątpliwą estetykę, ale przede wszystkim na trwałość wykonanych z nich podłóg. To podłogi, które będą odporne na czyszczenie i mycie, również częste. Są również rozwiązaniem stosunkowo uniwersalnym. Sprawdzą się tak w biurze, jak również w domu. Ich ułożenie nie wymaga od nas bardzo dużych umiejętności, ale konieczne będzie stosowanie się do wszelkich instrukcji, by nie uszkodzić desek.