pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 4 marca 2021
  • 7 marca 2021
  • wyświetleń: 5645

W niedzielę na Rynku kolejny kiermasz na rzecz Filipka i Arka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Arek Porwoł" podaj

Za nami:

Zapraszamy na charytatywny kiermasz dla Filipka Cholewy i Arka Porwoła, który odbędzie się na pszczyńskim Rynku już w najbliższą niedzielę, 7 marca!

Produkty będziemy mogli kupić w godzinach 10.00-17.00. Będą ciasta, ciasteczka, przetwory, kwiaty, balony, ozdoby wielkanocne oraz inne niespodzianki.

Filipek walczy z SMA typu niemowlęcego - prowadzona jest zbiórka na najdroższy lek świata wart 9,5 miliona złotych. Arek zaś walczy z guzem mózgu - potrzebne są pieniądze na przeprowadzenie immunoterapii w Niemczech. W ostatnich dniach otrzymał nową estymację kosztową leczenia. Potrzebna jest ogromna kwota. Kosztorys obejmuje leczenie 3 etapu, który potrwa do września 2022. Całkowity koszt to około 80 tysięcy euro. W poniedziałek ruszy nowa zbiórka na pokrycie kosztów.

- Kochani, proszę nie przestawajcie pomagać, ja nie przestaję walczyć - napisał Arek Porwoł w mediach społecznościowych.

Loading...


Wszyscy chętni do upieczenia ciast lub przekazania produktów spożywczych lub dekoracji zapraszamy do kontaktu z Michaliną Golą (tel. 668 126 933), Anetą Kurek (tel. 883 643 632) lub Moniką Garbocz (tel. 694 659 573).

filip i arek


Małego Filipka możemy tez wesprzeć na różne inne sposoby. Szczegóły o trwających akcjach na plakacie:

marzec z Filipkiem

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Arek Porwoł

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Arek Porwoł" podaj