pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 3 marca 2020
  • 17 marca 2020
  • wyświetleń: 4112

Wakacje dla młodzieży w Polsce? Mazury z Centrum Aktywności

W te wakacje wybierz Polskę i Centrum Aktywności Ruchowej, które przygotowało ciekawą ofertę wyjazdów letnich dla dzieci i młodzieży, m.in. na Mazury. Obóz i kolonie skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 17 lat.

Wakacje dla młodzieży w Polsce? Jedź na Mazury!


Nie od dziś wiadomo, że Mazury to prawdziwy cud natury. Dlatego w nadchodzące wakacje CA proponuje kolonie nad Jeziorem Lidzbarskim lub obóz artystyczny w lidzbarskim ośrodku.

Termin: 15 - 23 lipca
Lokalizacja: Lidzbark, woj. warmińsko - mazurskie

  • Kolonie na Mazurach bogate są w program zajęć, gier i zabaw. Realizowane są projekty grupowe, turnieje, konkursy oraz gry fabularne. Oprócz tego dostępna infrastruktura pozwala na rekreację i aktywność sportową.
  • Obóz Artystyczny to wyjazd pełen twórczych działań - występów teatralnych, śpiewu, tańca i wszelkiej sztuki. To obóz nie tylko dla utalentowanych, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą się twórczo bawić. W kadrze znajdą się doświadczeni edukatorzy kultury, instruktorzy tańca, pedagodzy teatru, nauczyciele muzyki, plastycy i animatorzy społeczno - kulturalni.


Obóz i kolonie skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 17 lat.

Więcej informacji na stronie www.centrumar.pl w zakładce "Wakacje 2020".

Centrum Aktywności Ruchowej

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.