Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 stycznia 2020
  • 12 lutego 2020
  • wyświetleń: 17997

14-letnia Emilka potrzebuje natychmiastowej operacji

14-letnia Emilka Hachuła, absolwentka Szkoły Podstawowej w Brzeźcach żyje z wyrokiem. W główce dziewczynki znaleziono guza. Przebyte operacje mózgu nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, chociaż każda miała zakończyć się sukcesem. Jest jednak szansa na uratowanie dziewczynki, dają ją lekarze z kliniki w Tubingen w Niemczech. Koszt operacji jest bardzo wysoki i rodzice sami nie dadzą rady go udźwignąć, dlatego proszą o pomoc.Od czterech lat moja córeczka żyje z wyrokiem. We wrześniu 2015 roku Emilkę zaczęła strasznie boleć głowa. Gdy ból nie przechodził, pojechałyśmy do szpitala. Wyniki badań dosłownie powaliły nas na kolana. Nie mieliśmy nawet czasu oswoić się z diagnozą córeczki, kiedy została ona od razu zabrana na blok operacyjny. W główce Emilki znaleziono guza, który musiał być od razu operowany. Ta pierwsza operacja miała być ostatnią. Do tej pory były już trzy, a guz cały czas odrasta.

Wysłaliśmy wyniki badań Emilki do szpitali na całym świecie. Odezwali się lekarze z kliniki w Tubingen, którzy zakwalifikowali moją córeczkę do operacji, w czasie której zostanie wykorzystany rezonans śródoperacyjny. Daje on szanse na całkowite usunięcie guza. Koszt operacji przekracza nasze możliwości. Nie możemy bezradnie patrzeć, jak Emilka gaśnie. Proszę, pomóż mi uratować życie mojego dziecka!


Aleksandra, mama Emilki

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.