Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 lutego 2020
  • 6 marca 2020
  • wyświetleń: 16818

Goczałkowiczanin weźmie udział w reality show na Polsacie

Za nami:

Michał Sobiech z Goczałkowic-Zdroju weźmie udział w telewizyjnym programie "Tylko Jeden" typu reality show. Uczestniczyć będą w nim zawodnicy - amatorzy mieszanych sztuk walki (MMA). Zwycięzca podpisze profesjonalny kontrakt KSW.

Loading...


W piątek, 6 marca na antenie telewizji Polsat zadebiutuje nowe reality show "Tylko Jeden". Tym razem uczestnikami będą sportowcy. Jednym z nich będzie goczałkowiczanin, Michał Sobiech - nie tylko zawodnik MMA, ale na co dzień również dietetyk.

Michał Sobiech
Michał Sobiech z Goczałkowic-Zdroju weźmie udział w telewizyjnym programie "Tylko Jeden" · fot. facebook.com


Jak można dowiedzieć się z komunikatów prasowych, uczestnicy zostaną zamknięci w jednym domu. Przez osiem tygodni grupa amatorskich zawodników będzie wspólnie żyć i trenować na oczach telewidzów i fachowców, którzy będą oceniali ich postępy. W ten sposób uczestnicy poznają wszystkie aspekty życia i pracy zawodników MMA. O tym czy wypadają z programu będą decydować walki.

Loading...

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.