Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 maja 2020
  • wyświetleń: 2322

Radni powiatowi wspierają szpital. Do tej pory przekazali 8800 zł

8800 zł - to kwota, którą do tej pory przekazali radni powiatowi na specjalnie utworzone konto Szpitala Powiatowego w Pszczynie. Trafiają tu darowizny na zakup środków ochrony indywidualnej w związku z epidemią koronawirusa.

Szpital
Radni powiatowi wspierają szpital. Do tej pory przekazali 8800 zł · fot. Powiat


O wpłaty darowizn zaapelował na ostatniej sesji przewodniczący Rady Powiatu, Paweł Sadza. - Medykom pracującym w naszym szpitalu powiatowym, ale też w innych placówkach i na co dzień stawiają czoła zagrożeniu, należą się wielkie słowa podziękowania. Duży szacunek dla Państwa pracy, wyrzeczeń i zaangażowania, abyśmy mogli w miarę normalnie funkcjonować. Wspólnie z koleżankami i kolegami z komitetów Ziemi Pszczyńskiej oraz Ligi Samorządowej Pierwszej podjęliśmy decyzję o przekazaniu części diet na rzecz pszczyńskiego szpitala. Każda pomoc jest dla Szpitala Powiatowego bardzo ważna. Proszę, byście Państwo włączyli się w tę akcję - apelował Paweł Sadza.

W ślad za wymienionymi grupami radnych podążają kolejne komitety. Do tej pory radni powiatowi na konto szpitala przelali 8800 zł, w tym:
  • 5600 zł - radni Ziemi Pszczyńskiej
  • 2100 zł - radni Ligi Samorządowej Pierwszej
  • 1100 zł - radni Prawa i Sprawiedliwości.


Przypominamy, że każdy może wpłacić darowiznę na rzecz Szpitala Powiatowego w Pszczynie.
Numer konta bankowego: 36 1020 2528 0000 0502 0505 0150
Szpital Powiatowy w Pszczynie, ul. dr. Witolda Antesa 11, 43 - 200 Pszczyna

Darowizny są wykorzystywane na zakup środków ochrony indywidualnej: maseczek, gogli, rękawiczek, kombinezonów, a także niezbędnego sprzętu medycznego.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.