Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 14 maja 2020
 • wyświetleń: 1091

Czy promocje mogą obniżyć koszty eksploatacji samochodu?

Materiał partnera:

Samochód już dawno przestał być synonimem luksusu, a zyskał status produktu, który poprawia komfort codziennego życia. Dysponowanie własnym środkiem transportu nie jest już obecnie przeznaczone dla wybranych. Inaczej przedstawiają się koszty jego eksploatacji. Czy można je obniżyć, korzystając z różnych form promocji? Dowiedz się, co oferują w tej dziedzinie firmy, sklepy i zakłady usługowe.

Czy promocje mogą obniżyć koszty eksploatacji samochodu?


Zakup samochodu kontra eksploatacja i jej kosztyJeszcze 20-30 lat temu na kupno własnego auta mogli sobie pozwolić nieliczni. Niezbyt wysokie pensje, otrzymywane za pracę na państwowej posadzie, nie były jedynym ograniczeniem. W nabyciu wozu przeszkadzała też mała dostępność modeli - zarówno tych produkowanych w kraju, jak i sprowadzanych zza granicy. Chociaż rynek motoryzacyjny powoli budził się do życia, wybór był na tyle mały, że nie zawsze pozwalał na dopasowanie do możliwości finansowych zainteresowanego.

Obecnie zakup auta z drugiej ręki nie jest żadnym problemem. Najtańsze, sprawne i dopuszczone do jazdy wozy można nabyć za dwie średnie krajowe pensje. Czy to oznacza, że luksus zmienił się w codzienność? Niestety wiele osób zainteresowanym zakupem własnego pojazdu rezygnuje z niego już po wstępnym przeliczeniu kosztów eksploatacji. Do niebotycznych kwot windują je nie tylko składki za ubezpieczenie. Płacić trzeba za paliwo, przeglądy, wymianę opon, części zamienne, konserwację klimatyzacji i wiele innych rzeczy.

Promocje na usługi samochodoweCzęści samochodowe oraz różne usługi warsztatów motoryzacyjnych są takimi samymi produktami jak odzież czy kosmetyki. Dlatego firmy, które je oferują, wychodzą do klientów z atrakcyjnymi promocjami. Oferują zniżki, kody rabatowe i inne formy zachęty. O ich popularności może świadczyć bogaty zbiór propozycji, jakie znajdziesz na portalu https://buykers.com/at/. Różnorodność rozwiązań pozwala na wybór usługi, którą jest zainteresowany konkretny właściciel pojazdu.

Jakie zniżki oferują sklepy i warsztaty dla kierowców i właścicieli czterech kółek? Wykorzystując kody rabatowe, zniżki procentowe czy opcje darmowej dostawy, zaoszczędzisz m.in. na zakupie:

 • oleju samochodowego konkretnej marki,
 • reflektorów,
 • akumulatora,
 • wybranych części zamiennych (np. z oferty nieprzecenionych),
 • filtrów samochodowych,
 • opon,
 • wideorejestratorów samochodowych,
 • kosmetyków samochodowych i ceramizerów,
 • bagażników dachowych.


Oferta korzystnych zniżek cenowych i innych form oszczędzania na eksploatacji pojazdu nie ogranicza się tylko do jednorazowych zakupów. Marki takie jak Norauto, Oponeo, iParts Inter Cars czy Pertostar są niemal stale obecne na portalu https://buykers.com/. Dlatego z różnych promocji czy kodów rabatowych możesz korzystać nie tylko raz, ale zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

Bony na pierwsze zakupy dla zmotoryzowanych

Kody rabatowe czy obniżki procentowe są doskonałą okazją, żeby wymienić ogumienie na nowe czy kupić akumulator, płacąc za nie mniej. Zważywszy, że cena kompletu opon często sięga nawet 1000 zł, 10% zniżki zapewni Ci środki na zakup... ponad 20 litrów paliwa. Szczególnie starsze samochody, w których często trzeba naprawiać czy wymieniać części, przynoszą sporo takich oszczędności.

Taki serwis internetowy to również miejsce, w którym znajdziesz upominki dla nowych klientów. Często wymogiem jest zapisanie się na listę czytelników newslettera lub dokonanie zakupów na określoną kwotę. Sklepy z branży motoryzacyjnej zachęcają prezentem wysokości 20, 30, a niekiedy nawet 50 zł. Uzupełnieniem listy możliwości zaoszczędzenia na eksploatacji samochodu są też kody rabatowe na często wysokie zniżki kosztów ubezpieczenia OC i AC.