Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 maja 2020
  • wyświetleń: 1348

Telewizja od UPC - sprawdź nasze pakiety filmowe!

Materiał partnera:

Nowoczesna telewizja internetowa, dekoder z nagrywarką oraz pakiety telewizyjne i filmowe to podstawa współczesnej rozrywki, z której możemy korzystać bez wychodzenia z domu. Większość ludzi nie wyobraża sobie wieczornego wypoczynku bez dobrego filmu lub serialu, a jedną z najlepszych platform, dostarczających nieograniczony dostęp do różnorakich produkcji, jest HBO Go. UPC oferuje tę i wiele innych usług, które mogą znaleźć się w każdym domu za pośrednictwem dekodera z nagrywarką Horizon Go!

Telewizja od UPC - sprawdź nasze pakiety filmowe!


Telewizja internetowaJedną z głównych zalet telewizji online jest fakt, że jest telewizją mobilną. Oznacza to, że sygnał może być transmitowany do dowolnego urządzenia przenośnego - nie tylko telewizora, lecz także komputera, telefonu lub tabletu, pod warunkiem zainstalowania w nich odpowiedniej aplikacji. W praktyce pozwala to na korzystanie z pakietów filmowych i telewizyjnych z dowolnego miejsca na świecie. Użytkownicy mogą bez ograniczeń korzystać ze swoich kont UPC na wakacjach, wyjazdach rodzinnych lub w czasie zagranicznych delegacji.

Drugą zaletą telewizji internetowej, którą chwali sobie wielu użytkowników, jest możliwość dostępu do treści na żądanie. W przypadku UPC warto zwrócić uwagę na ofertę HBO Go, która na bieżąco jest uzupełniana nowościami filmowymi i serialowymi. W ten sam sposób można także uzyskać dostęp do programów rozrywkowych lub informacyjnych, jak również transmisji sportowych.

Telewizja od UPCInternetowa telewizja od UPC, w przeciwieństwie do telewizji kablowej, naziemnej, a nawet satelitarnej, oferuje wiele możliwości, które są cenione przez współczesnych, wymagających użytkowników. Oprócz wysokiej jakości obrazu i dźwięku, UPC dostarcza również szeregu udogodnień, takich jak możliwość nagrywania czy funkcja Replay TV.

Nagrywanie wybranej treści można włączyć w czasie rzeczywistym lub zaplanować na dowolny moment w przyszłości. To rozwiązanie jest doskonałe zwłaszcza w dwóch przypadkach: kiedy w czasie emisji interesującego nas programu nie możemy lub nie chcemy go oglądać lub gdy w tym samym czasie na różnych kanałach są emitowane dwie interesujące nas produkcje. Dzięki Horizon GO nie musimy już między nimi wybierać!

Usługa Replay TV umożliwia natomiast oglądanie programów, które były emitowane do siedmiu dni wstecz. W praktyce oznacza to, że nie musimy programować nagrywania interesującego nas materiału, jeżeli mamy pewność, że obejrzymy go przed upływem tygodnia po emisji. Twórcy Horizon GO zadbali w ten sposób o komfort nawet najbardziej roztargnionych i zapominalskich użytkowników.

Dodatkowym atutem telewizji internetowej od UPC jest możliwość korzystania z kontroli rodzicielskiej. Dekoder umożliwia ustawienie kodu PIN na treści, które w naszym odczuciu są nieodpowiednie dla dzieci, a tym samym ograniczenie naszym pociechom możliwości oglądania wybranych kanałów.

Korzystanie z usług UPC jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że zalogujemy się na swoim koncie poprzez odpowiednią stronę internetową lub aplikację, korzystając z wybranych wcześniej danych (login i hasło). Wówczas otrzymujemy dostęp do treści, z których możemy korzystać w ramach naszego pakietu.

Warto zauważyć, że telewizja internetowa stanowi wyjątkowo korzystną finansowo alternatywę dla tradycyjnych mediów tego typu. W zależności od wybranego pakietu, użytkownik otrzymuje dostęp do 126 lub 165 kanałów telewizyjnych w jakości 97 lub 124 HD. Umowa może obejmować 24 miesiące lub nie mieć określonego okresu zobowiązania! Ceny pakietów również są bardzo przystępne. Sprawdź! Zapraszamy na https://www.upc.pl!