Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 czerwca 2020
  • 24 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1983

Szkolenie ARiMR: Tworzenie grup i organizacji producentów

Za nami:

Śląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące tworzenia grup producentów i organizacji producentów w ramach PROW 2014-2020, które odbędzie się 24 czerwca o godzinie 11.00 online.

ARiMR obserwując duże zainteresowanie poddziałaniami w ramach PROW 2014-2020, dostosowując się do panującej sytuacji, oferuje nową formę przekazu informacji. Spotkania online pozwolą na przekazanie dużej liczbie rolników założeń programów inwestycyjnych i premiowych. Beneficjenci będą mogli uzyskać informacje zadając nurtujące ich pytania.

Spotkanie prowadzone przez pracowników Śląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR odbywać się będzie w formie online przez aplikację Microsoft Teams. Wszystkich zainteresowanych poddziałaniem Modernizacja gospodarstw rolnych i udziałem w spotkaniu ARiMR zaprasza na stronę www.arimr.gov.pl w zakładce Śląski Oddział Regionalny - szkolenia. Tam znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania.

Zainteresowanych przedmiotowym spotkaniem Agencja prosi o przesłanie wiadomości drogą elektroniczną na adresy email: Aneta.Kolodziejska@arimr.gov.pl, Pawel.Glinski@arimr.gov.pl

o treści:
"Jestem zainteresowany spotkaniem z zakresu operacji typu: Tworzenie grup producentów i organizacji producentów w dniu 24.06.2020 roku. Proszę o przesłanie zaproszenia na spotkanie na mój adres e-mail ...(tu należy podać Państwa adres e-mail)..."

Uwaga - uczestnicy są proszeni o nieprzesyłanie żadnych danych osobowych.Na zgłoszenia ARiMR oczekuje do końca dnia 22 czerwca. W dniu 23 czerwca zostaną wysłane zaproszenia wraz z instrukcją opisującą sposób skutecznego podłączenia się do sesji spotkania.

Z uwagi na ograniczenia techniczne, w spotkaniu może uczestniczyć nie więcej niż 150 jednocześnie zalogowanych użytkowników. O skutecznej rejestracji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

ar / pless.pl, źródło: ARIMR

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.