pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 lutego 2021
  • wyświetleń: 1609

48,5% uprawnionych nauczycieli z Suszca zapisało się na szczepienia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

79 osób na 163 uprawnionych nauczycieli, wychowawców świetlic, nauczycieli bibliotekarzy, pomocy nauczyciela /woźne oddziałowe zapisało się w Gminie Suszec na szczepienia przeciwko Covid 19. Stanowi to 48,5% uprawnionych nauczycieli klas I-III oraz nauczycieli przedszkoli, a także innych pracowników uprawnionych.

szczepienie, szczepionka
Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca nauczycieli do zgłaszania na szczepienia · fot. www.gov.pl/web/koronawirus


Od 15 lutego rozpocznie się kolejna tura rejestracji nauczycieli. Na szczepienia mogą się zgłosić wszyscy nauczyciele, w tym edukacji przedszkolnej, którzy nie zapisali się w I turze oraz chętni nauczyciele w wieku do 65 lat. Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca nauczycieli do zgłaszania na szczepienia.

BM / pless.pl, źródło: UG Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj